Jak efektywnie zarządzać dokumentami podczas „workation”?

Praca zdalna od dawna nie jest już tylko trendem, ale standardem, a coraz więcej osób decyduje się na połączenie pracy z podróżą, praktykując tzw. „workation”. W takiej sytuacji narzędzia ułatwiające zarządzanie pracą takie jak EasyDocs, stają się nieocenione. Jak można wykorzystać EasyDocs podczas „workation”?  

  • Dostępność z dowolnego miejsca  

EasyDocs umożliwia dostęp do dokumentów z dowolnego miejsca i urządzenia, o ile masz połączenie internetowe. Dzięki temu możesz pracować na plaży, w górach czy w kawiarni, mając dostęp do wszystkich niezbędnych dokumentów.  

  • Dokumenty na bieżąco trafiają do firmy  

Faktura ze stacji czy restauracji? Od razu dodasz ją do systemu, dzięki aplikacji mobilnej możesz zrobić zdjęcie, zweryfikować i zapisać dokument.  Zapomnisz o zagubionych dokumentach.   

  • Organizacja pracy  

Podczas „workation” ważne jest efektywne zarządzanie czasem i zadaniami. EasyDocs pozwala na szybką weryfikację, wyszukiwanie czy akceptację dokumentów.   

  • Współpraca z zespołem  

Dzięki EasyDocs możesz nadal efektywnie współpracować z innymi członkami zespołu. W systemie możesz oznaczać współpracowników, prowadzić konwersację przypisaną do danego dokumentu, co pozwala zaoszczędzić godziny.  Dodatkowo możesz przypisywać pracownikom zadania, które zostaną na stałe w systemie.   

  • Bezpieczeństwo danych  

W pracy zdalnej, zwłaszcza podczas podróży, bezpieczeństwo danych jest kluczowe. EasyDocs oferuje zaawansowane funkcje zabezpieczeń, takie jak szyfrowanie danych i autoryzacja dwuetapowa, co zapewnia ochronę Twoich dokumentów.  

  • Elastyczność i mobilność  

EasyDocs to narzędzie elastyczne i dostosowane do potrzeb osób pracujących zdalnie. Dzięki mobilnej aplikacji możesz mieć dostęp do swoich dokumentów z telefonu czy tabletu, co pozwala na pracę w dowolnym miejscu i czasie.  

Już teraz możesz wypróbować EasyDocs bezpłatnie, co więcej wdrożenie systemu jest zupełnie za darmo!