Rozwijaj swoją działalność w chmurze z EasyDocs

EasyDocs – miejsce dla twoich dokumentów

Co łączy EasyDocs z popularną chmurą do przechowywania danych? Są to przede wszystkim narzędzia służące ułatwianiu prowadzenia biznesu i oszczędnościom. Pojęcie chmury funkcjonuje w naszych słownikach od wielu lat. EasyDocs działa na podobnych zasadach tylko w odniesieniu do dokumentów firmowych. Wykorzystaj je zatem, by rozwijać swój biznes

· Jedno miejsce do przechowywania danych

Jeśli korzystasz z chmury, nie potrzebujesz własnych serwerów i serwerowni. Korzystasz z baz danych i oprogramowania chmury a koszty zawiązane z zatrudnieniem osób do obsługi wewnętrznego działu IT możesz przeznaczyć na rozwój firmy. Podobnie jest z EasyDocs. Nie potrzebujesz stacjonarnego biura, dokumenty są przechowywane w aplikacji, do której każdy z twoich pracowników może mieć dostęp na zasadach jakie Ty ustalisz.

· Koszty

Jeśli korzystasz z chmury, płacisz tylko za wykorzystaną przestrzeń i moce obliczeniowe. W przypadku EasyDocs możesz wybrać 1 z 3 pakietów, by płacić tylko za te funkcjonalności, których naprawdę potrzebujesz. Dlatego EasyDocs jest dobrym narzędziem zarówno dla prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak również małych i średnich firm.

· Dostęp do danych

W obydwu przypadkach potrzebujesz komputera i łącza internetowego. Pandemia nauczyła nas elastyczności, pokazała przedsiębiorcom, że praca zdalna może być tak samo efektywna co stacjonarna. A w wielu przypadkach nawet bardziej. A kto może pracować na danych i dokumentach, które znajdują się w EasyDocs? Każdy, komu na to pozwolisz (tak jak w chmurze). Stopień dostępu zależy od ciebie. Współpracownicy, księgowość – nigdy nie będą to przypadkowe osoby. A wszystkie dokumenty pozostają w twojej dyspozycji także po zamknięciu miesiąca i przekazaniu dokumentów księgowości.

Źródło: https://businessinsider.com.pl/biznes/raport-o-rozwiazania-chmurowych-w-biznesie-co-musisz-wiedziec-aby-rozwinac-potencjal/fgkp172