Dokumentacja a Audyt – Jak EasyDocs ułatwia przygotowania do kontroli?

Czy zastanawiałeś/aś się, jak usprawnić proces przygotowań do audytu w swojej firmie? My mamy za sobą wiele takich kontroli i stworzyliśmy idealne rozwiązanie dla Ciebie. Audyt wewnętrzny, zewnętrzny czy czynności sprawdzające ze strony urzędu to zwykle duże wyzwanie dla organizacji. Odpowiednie przygotowanie dokumentacji może znacząco oszczędzić czas i energię zespołu.   

EasyDocs zapewnia, że od pierwszego kontaktu z Twoją firmą, każdy dokument jest automatycznie katalogowany, a informacje odczytane z niego są dostępne na żądanie. Dzięki temu Twoja organizacja jest zawsze gotowa na ewentualny audyt.   

Lista najistotniejszych cech, które gwarantują, że Twoja dokumentacja będzie uporządkowana, a dane dostępne na wszystkie zapytania.   

  1. Centralne Repozytorium Dokumentów 

Dzięki temu wszystkie dokumenty są dostępne w jednym miejscu, co ułatwia zarówno pracę zespołu podczas przygotowań, jak i przegląd dokumentów przez audytorów. 

  1. Łatwe Wyszukiwanie i Indeksowanie 

Wyszukiwanie dokumentów staje się proste dzięki możliwości indeksowania i tagowania. Co więcej, w EasyDocs możesz znaleźć dokumenty po haśle. 

  1. Bezpieczeństwo i Uprawnienia 

Które jest dla nas priorytetem. EasyDocs umożliwia kontrolę dostępu do dokumentów poprzez przydzielanie uprawnień na poziomie użytkowników. To oznacza, że tylko upoważnione osoby mają dostęp do dokumentów. 

  1. Elastyczność i Raportowanie 

EasyDocs umożliwia elastyczne dostosowanie struktury dokumentów do potrzeb firmy. Co więcej, generowanie raportów i zestawień ułatwia prezentację audytorom odpowiednich informacji. 

  1. Dostęp Zdalny i Współpraca 

EasyDocs działa w chmurze, możesz mieć dostęp do dokumentów z dowolnego miejsca i urządzenia. To szczególnie przydatne w przypadku firm z rozproszonymi zespołami. 

EasyDocs to nie tylko platforma do zarządzania dokumentami – to narzędzie, które czyni audyt bardziej efektywnym. Dzięki centralnemu repozytorium, łatwemu wyszukiwaniu, bezpieczeństwu i wielu innym funkcjom, przygotowania do kontroli stają się znacznie mniej czasochłonne i stresujące. 

Nie trać czasu na monotonne działania – Zarejestruj się już dziś! 

EasyDocs – Twój asystent do obsługi dokumentów!